Servis

Gnoma je spoločnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť pri poradenstve aj dodávke kancelárskej techniky a spotrebného materiálu pre Vašu firmu, či osobnú potrebu. Staráme sa aj o udržiavanie funkčnosti a prevádzky týchto zariadení tak, aby slúžili k Vašej spokojnosti. Radi Vám zabezpečíme aj odborný servis kancelárskej techniky, telekomunikačných, kamerových, zabezpečovacích systémov a ďalších produktov z našej ponuky.


Každá firma je špecifická, má svoju vlastnú štruktúru, potreby, aj agendu. Nájdeme to optimálne riešenie priamo Vám na mieru. Našim zámerom je spoľahlivo vyriešiť každú Vašu požiadavku. Staráme sa o udržiavanie funkčnosti a prevádzky Vašich zariadení dlhodobo, aby slúžili k Vašej spokojnosti. Nachádzame pre Vás riešenia, ako zjednodušiť a sprehľadniť Vašu prácu, byť produktívnejší. Na základe rokmi overených skúseností Vám dokážeme kvalifikovane pomôcť a poskytnúť:

KONZULTÁCIE A PORADENSTVO

v oblasti produktov

  • kancelárska technika, telekomunikačné systémy, pokladne, informačné systémy, kamerové a bezpečnostné systémy, dochádzkové systémy, štruktúrovaná kabeláž, satelitná technika a ďalšie

v oblasti služieb

  • outsoursing informačných sietí, bezpečnosť informačných sietí, elektronický podpis, či webhosting

ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS

HELPDESK